Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sanal Alemin Tek Muzip Platformu Açıldı...
Hoşgeldiniz.... Sitemize Üye Olarak Tüm İmkanlarımızdan Ücretsiz Faydalanabilirsiniz...
CHAT BOX (SOHBET) BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR. ANASAYFANIN EN ALTINDA YER ALIR...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» KOLPAÇİNO FULL HD ONLİNE İZLE
Jo imzayı attı! I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:42 am tarafından MyRit

» 25 Ocak 2010 Pazartesi
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 12:09 pm tarafından MyRit

» iPhone App Store
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:37 pm tarafından MyRit

» İphone Disk alanı dolu problemi ( Warning: You are running out of disk space )
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:35 pm tarafından MyRit

» Türkiye'den iPhone 3G Alırken Bilinmesi Gerekenler
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:32 pm tarafından MyRit

» iPhone'un ne tür eksikleri var?
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:32 pm tarafından MyRit

» Iphone güncel navigasyon-yol bilgisayarı turkiye için
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:31 pm tarafından MyRit

» Google'da telefon çıkardı...
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:26 pm tarafından MyRit

» Android Telefonlara Tema Yükleme Yöntemi
Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:23 pm tarafından MyRit

En iyi yollayıcılar
MyRit
Jo imzayı attı! I_vote_lcapJo imzayı attı! I_voting_barJo imzayı attı! I_vote_rcap 
kAnr3wAn
Jo imzayı attı! I_vote_lcapJo imzayı attı! I_voting_barJo imzayı attı! I_vote_rcap 
Admin
tekben510
ozi35
lazeryon
Istatistikler
Toplam 18 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: SikiminTüyüü

Kullanıcılarımız toplam 215 mesaj attılar bunda 173 konu
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 39 kişi Perş. Kas. 07, 2013 7:25 pm tarihinde online oldu.

Jo imzayı attı!

YazarMesaj
MyRit
Admin
Admin
MyRit

Jo imzayı attı! Empty
MesajKonu: Jo imzayı attı!   Jo imzayı attı! I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 12:10 pm

Önceki gün geç saatlerde İstanbul’a gelen ve dün sabah sağlık kontrolünden geçirilip, tek başına çalışan, bu sabah da takımla birlikte idmana katılan Brezilyalı futbolcu için Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası’nda imza töreni düzenlendi.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Murat Yalçındağ’ın katıldığı imza töreninde, sarı-kırmızılı kulübün artık geleneksel hale getirdiği üzere, kulübün eski futbolcularından Öner Kılıç da yer aldı.

İmza töreni öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan 23 yaşında ve 1.89 metre boyundaki forvet oyuncusu Jo, bir soru üzerine, Galatasaray’a 4 aylık kiralık olarak geldiğini belirterek, "Havalimanında taraftarların beni karşılamaları ve takımın antrenmanda bana karşı ilgisi kendimi çok iyi hissetmemi sağlayan, beni motive eden bir etken oldu. İlerleyen günlerde sezon sonunda ne olacağını konuşuruz" dedi.

Galatasaray’ı tercih etmesinde nelerin etkili olduğuyla ilgili soruya ise Brezilyalı futbolcu, "Haldun Üstünel ile yaptığım ilk toplantıda bana karşı ne kadar sıcak ve ilgili olduğunu anladım. Galatasaray Kulübü’nün ne kadar büyük bir kulüp olduğunu, taraftarının ne kadar büyük olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu tip faktörler transferimde etkili oldu" diye yanıt verdi.

Jo, Brezilya’da çok başarılı bir kariyer geçirdiğini ifade ederek, "Daha sonra Rusya’da da çok güzel başarılara imza attım. İngiltere Ligi çok zor bir lig ama adaptasyon süreci yaşadığımı sanmıyorum. Burada da adaptasyon sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Çünkü burada Elano var. Diğer takım arkadaşlarım da yardımcı olacaktır" şeklinde konuştu.

Brezilyalı futbolcu, Türkiye’ye gelmeden önce 3 gün antrenman yapmadığını, ancak İstanbul’da 2 gündür antrenman yaptığını, teknik direktör Frank Rijkaard görev verirse yarın Gaziantepspor ile yapacakları lig maçında oynamaya hazır olduğunu sözlerine ekledi.

YALÇINDAĞ: "ÖNEMLİ BİR İSMİ DAHA GALATASARAY’A KAZANDIRDIK"
Murat Yalçındağ ise Jo’nun kendini Avrupa’da da kanıtlamış, genç bir oyuncu olduğunu ifade ederek, "Önemli bir ismi daha Galatasaray’a kazandırdık. Onu Galatasaray’a kazandırdığımız için mutluyuz" diye konuştu.
"Transferde büyük payı olan başkan yardımcımız Haldun Üstünel’e de katkılarından dolayı yönetim kurulu adına teşekkür ederiz" diyen Yalçındağ, "Sezon sonu için Manchester City ile oyuncunun bonservisi konusunda herhangi bir anlaşma sağlandı mı" sorusu üzerine, "Hayır, sağlanmadı" dedi.

Murat Yalçındağ, başka transfer olup olmayacağı ile ilgili bir soru üzerine ise teknik heyetin raporuna göre hareket edeceklerini söyledi.

FORMASINI ESKİ FUTBOLCU ÖNER VERDİ
İmza töreninde Jo’ya 32 numaralı Galatasaray formasını, eski futbolculardan Öner Kılıç verdi. Kılıç, formayı verirken Jo’ya "Bizler için kutsal olan bu formayı veriyorum. Biz de yıllar önce bu formayı giydik. Formayı sana emanet ediyorum" dedi.

Jo’ya GSBonus kartını veren Murat Yalçındağ, oyuncunun saçlarından dolayı "Doğal bonus olan Jo’ya bonus kartını veriyorum" diyerek espri yaptı.

Jo, imza törenin sonunda yeni takımında giyeceği 32 numaralı forması ve Galatasaray bayrağıyla medya mensuplarına poz verdi.

Bu arada, gazeteciler imza törenine büyük ilgi gösterdi.

Brezilya Milli Takımı formasını 10 kez giyen ve 3 golü bulunan 23 yaşında ve 1.89 metre boyundaki Jo, Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi maçlarında forma giyemeyecek.
http://www.muzipforum.net

Jo imzayı attı!
1 sayfadaki 1 sayfası