Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sanal Alemin Tek Muzip Platformu Açıldı...
Hoşgeldiniz.... Sitemize Üye Olarak Tüm İmkanlarımızdan Ücretsiz Faydalanabilirsiniz...
CHAT BOX (SOHBET) BÖLÜMÜ AÇILMIŞTIR. ANASAYFANIN EN ALTINDA YER ALIR...
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» KOLPAÇİNO FULL HD ONLİNE İZLE
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 1:42 am tarafından MyRit

» 25 Ocak 2010 Pazartesi
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePtsi Ocak 25, 2010 12:09 pm tarafından MyRit

» iPhone App Store
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:37 pm tarafından MyRit

» İphone Disk alanı dolu problemi ( Warning: You are running out of disk space )
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:35 pm tarafından MyRit

» Türkiye'den iPhone 3G Alırken Bilinmesi Gerekenler
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:32 pm tarafından MyRit

» iPhone'un ne tür eksikleri var?
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:32 pm tarafından MyRit

» Iphone güncel navigasyon-yol bilgisayarı turkiye için
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:31 pm tarafından MyRit

» Google'da telefon çıkardı...
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:26 pm tarafından MyRit

» Android Telefonlara Tema Yükleme Yöntemi
Amerikaya yolculuk I_icon_minitimePaz Ocak 24, 2010 7:23 pm tarafından MyRit

En iyi yollayıcılar
MyRit
Amerikaya yolculuk I_vote_lcapAmerikaya yolculuk I_voting_barAmerikaya yolculuk I_vote_rcap 
kAnr3wAn
Amerikaya yolculuk I_vote_lcapAmerikaya yolculuk I_voting_barAmerikaya yolculuk I_vote_rcap 
Admin
tekben510
ozi35
lazeryon
Istatistikler
Toplam 18 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: SikiminTüyüü

Kullanıcılarımız toplam 215 mesaj attılar bunda 173 konu
Kimler hatta?
Toplam 6 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 6 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 39 kişi Perş. Kas. 07, 2013 7:25 pm tarihinde online oldu.

Amerikaya yolculuk

YazarMesaj
MyRit
Admin
Admin
MyRit

Amerikaya yolculuk Empty
MesajKonu: Amerikaya yolculuk   Amerikaya yolculuk I_icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 1:46 pm

Günün birinde İstanbul'da sarışının biri hayattan o kadar bezmiş ki kendini boğazın soğuk sularına bırakarak hayatına son vermeye karar vermiş. Boğaziçi köprüsünden geçerken arabasını durdurmuş, bari yerlere çıkmış ve titreyerek az sonra kendisini bu çekilmez hayattan kurtaracak olan sulara baka baka ağlarken yanına genç ve yakışıklı bir genç gelmiş.Genç ona acımış ve sarışının ellerini tutup "Bak, yasaman için çok neden var.Yarın sabah gemim Amerika'ya gitmek üzere demir alacak.Eğer istersen, seni de çaktırmadan gemiye alıp saklayabilirim.Sana hem yemek getiririm hem de sana çok iyi bakarım." demiş. Sarışın bakmış kaybedecek bir şey yok; belki de Amerika'ya gidip yeni bir başlangıç yaparım umuduyla denizcinin teklifini kabul etmiş. O akşam denizci genç onu gemiye almış ve filikalardan birine saklamış.Her gece sarışına üç sandviç ve bir meyve getiriyormuş, sonra da sabaha kadar sevişiyorlarmış. Bir kaç gün sonra, kaptan rutin kontrolleri sırasında sarışına rastlamış.Orada ne aradığını sormuş. Sarışın da "Ben bu gemideki denizcilerden biriyle anlaştım. O bana her gün yemek getiriyor ve Amerika'ya gitmemi sağlıyor. Ben de onun benimle sevişmesine izin veriyorum." demiş. Kaptan, "Seninle seviştiği kesin küçük hanım da .... "Bu Kadıköy
-Beşiktaş vapuru".
http://www.muzipforum.net

Amerikaya yolculuk
1 sayfadaki 1 sayfası